LatvianEnglishRussianDanishNorwegianSwedish
LatvianEnglishRussianDanishNorwegianSwedish

Pakalpojumi

Koka karkasa māju būvniecības posmi

1. Projektēšana

Tiek izvēlēts piemērotākais mājas projekts no “Bouw House ” piedāvātajiem tipveida ēku projektiem , kā arī pasūtītājs var pasūtīt savu individuālu ēkas projektu vai arī mēs izpildīsim jau gatavu pasūtītaja projektu. Tiek uzsākti projektēšanas darbi. Kas ietilpst salīdzinoši garajā projektēšanas gaitā, Lai uzražotu un uzbūvētu visaugstākās kvalitātes koka karkasa māju, mums vispirms ir jāveic ievērojams projektēšanas darbs. Projektēšanas posms aizņem lielāko daļu no koka karkasa māju ražošanas procesa. Projektējot ņemsim vērā prasības un materiālu atbilstību normām Tehniskās projektēšanas dokumentācijas sagatavošana un saskaņošana vidēji aizņem aptuveni 4-5 nedēļas.

2. Zemes darbi un pamatu izbūe

Kad ēkas projekts ir gatavs un apstiprināts vietējā būvvaldē , sākas būvniecības darbi būvobjektā :
- Būvbedres izrakšana
- Pamatu un grīdas plātnes sagataves kārtu izbūve – blietētas smilstis un šķembu kārtas
- Siltinātu, monolīta dzelsbetona pamatu izbūve
- Inženierkomunikāciju montāža zem pirmā stāva grīdas plātnes, kā arī pirmā stāva grīdas plātnē – ūdens vads, kanalizācija, elektoinstalācijas, silto grīdu izveide un betona grīdu ieklāšana saskanā ar projektu
- Siltumizolācijas un hidroizolācijas materiālu ieklāšana zem pirmā stāva grīdas plātnes
- Pirmā stāva grīdas plātnes betonēšana
- Horizontālās hidroizolācijas izbūve zem ēkas konstrukcijas

3. Koka paneļu māju ražošana

Paralēli pamatu izbūvei būvobjektā, rūpnīcā tiek sākti ražoti projektā noteiktie koka karkasa mājas sienas, pārsegumu un jumta paneļi. Koka paneļu elementus rūpnīcā ražo profesionāļi ar ilgu pieredzi, kuri attiecīgi pēc detalizēti uzzīmēta ražošanas projekta veic nepieciešamos paneļu ražošanas procesus. Kvalitātes kontrole un ražotnes apstākļi garantē precīzu un augstu konstukciju kvalitāti 150m2 dzīvojamās mājas ražošanas process aizņem aptuveni 2-3 nedēļas

4. Piegāde

Saražotie koka karkasa paneļi tiek rūpīgi iekrauti un transportēti uz mājas būvlaukumu, kur notiek montāžas process. Katram projektam tiek izstrādāts detalizēts piegādes plāns, lidz ar saīsinās izkraušanas un montāžas laiks,

5. Montāža

Montāžas darbus uz iepriekš sagatavotiem mājas pamatiem veic mūsu darbinieki, kas ir nozares speciālisti, tādējādi nodrošinot, lai māja tiktu samontēta, kā tas ir paredzēts projektā un būtu maksimāla kvalitāte. Vienas mājas montāžas laiks vidēji aizņem 3 līdz 5 darba dienas. Pēc montāžas notiek jumta seguma ieklāšanas un ārējās apdares darbi lai pilnībā pabeigtu māju no ārpuses. Kad koka paneļu mājas montāžas process ir paveikts, seko jumta seguma ieklāšana un fasādes apdares darbi. Paralēli koka paneļu mājai tiek veikta iekšējo komunikāciju izbūve: elektrība, ūdens, kanalizācija, apkure un iekšējā ģipškartona apdare.

6. Būvniecība

Koka karkasa mājai tiek veikti visi iekšējās apdares darbi: sienu špaktelēšana, krāsošana, tapešu līmēšana, sienu, grīdu flīzēšana, iekšējo kāpņu uzstādīšana, grīdu apdare, iekšdurvju uzstādīšana saskaņā ar iepriekš saskaņoto ēkas dizaina projektu.

7. Labiekārtošana

Tiek veikta nožogojuma izbūve, bruģakmens ieklāšana un teritorijas labiekārtošanas darbi. Koka karkasa paneļu māja ir gatava.

Individuāla pieeja katram klientam

Mūsu specializācija ir mājas, kas atspoguļo jūs – jūsu unikālo stilu un individuālās vajadzības. Mēs spējam izgatavot un realizēt koka karkasa paneļu mājas pēc Jūsu individuālajiem projektiem.

Padomā projekts? Sazinieties ar mums!