LatvianEnglishRussianDanishNorwegianSwedish
LatvianEnglishRussianDanishNorwegianSwedish

Pakalpojumi

Koka karkasa mājas

Zemāk ir norādīta visa nepieciešamā informācija saistībā ar koka karkasu māju ražošanu un būvniecību

Māju ražošana

Mūsu priekšrocība ir uzņēmumam piederoša plaša un koka karkasa paneļu ražošanas procesa specifikai pielāgota rūpnīca, kas nodrošina iespēju ne vien garantēt saražotas produkcijas augstu kvalitāti, bet arī piedāvāt tirgū konkurētspējīgas cenas un ražošanas apjomus.

Uzņēmuma gadu gaitā uzkrāta pieredze un izstrādāta koka paneļu ,māju ražošanas tehnoloģija ļauj realizēt dzīvē jebkura paneļa tehnisko risinājumu bez būtiskiem ierobežojumiem.

Projektēšanas darbu veikšanai SIA “BOUW ART ” sadarbojas ar pieredzējušiem arhitektiem un projektu birojiem, kas nodrošina mājas projekta dokumentācijas pielāgošanu gan klienta redzējumam,  gan atbilstošas valsts būvnormatīviem.

Uzņēmuma pieredze liecina, ka klientu prioritāte gan Latvijā gan ārzemēs ir privātmāju būvniecība pēc individuāla pasūtījuma, tāpēc šādu iespēju nodrošinām un realizējam.

Koka karkasa mājas ražošana tiek veikta speciāli pielāgotā un aprīkotā ražotnē, kur koka karkasa mājas paneļi tiek izgatavoti no augstvērtīga, ES prasībām atbilstoša kokmateriāla (C24). Katrs koka karkasa mājas panelis ir izgatavots un atbilstoši projektam, tiek veidots pēc precīzām, iepriekš piegrieztām sagatavēm, tādējādi nodrošinot augstu koka karkasa mājas paneļu precizitāti un kvalitāti.

Lai nodrošinātu maksimālu galaprodukta kvalitāti tiek veikta rūpīga mājas ražošanā izmantoto izejvielu kā arī darba kontrole:

Koka karkasa konstrukciju kokmateriāla atlasīšana un šķirošana.
Konstrukciju ražošanas kontrole
Kvalitatīvu stiprinājumu izmantošana kā Rothoblass, Nordfix uc.
Kvalitatīvu siltumizolācijas materiālu izvēle un to pareiza iestrāde mājas paneļos: Paroc, Rockwool,
Difūzijas membrānu, vēja izolācijas, tvaika izolācijas plēvju pareiza izvēle un tās pielietošana noteiktam mērķim,
Paneļu aizvēršanas kontrole,
Paneļu savietošana transporta automašīnās un nostiprināšana.
Paneļu piegāde uz būvlaukumu.

Māju būvniecība

Klientu ērtībai tiek piedāvāts plašs būvniecības pakalpojumu klāsts, tai skaitā – uzņēmuma saražoto koka karkasa konstrukciju piegāde un montāža Latvijā un ārpus tās. 

Atbilstoša pieprasījuma gadījuma uzņēmums var nodrošināt jebkuru apdares darbu un pakalpojumu izpildi, savukārt inženierkomunikāciju izbūves darbi tiek veikti pieaicinot profesionālus un nepieciešamības gadījumā – licencētus sadarbības partnerus.

Pamati

Pirmais mājas būvniecības procesa solis ir pamatu izbūve. Ja jums nebūs savu meistaru pamatu izbūvei, ieteiksim jums kādu no sadarbības partneriem. Ēkām tiek piemērots viens no trijiem pamatu izbūves veidiem: pamatu plātne, lentveida pamati vai skrūvpāļi.

Tehnoloģija

Rekomendējam koka karkasa paneļu māju tehnoloģiju, kā piemērotu un atbilstošu risinājumu ne vien visdažādākajam arhitektūriskajām iecerēm, risinājumiem un energoefektivitātes prasību līmenim.

Šis aspekts ir īpaši aktuāls, veicot māju būvniecību Skandināvijas valstīs, kur tiek pieprasīti augsti māju energoefektivitātes rādītāji.

Saviem klientiem piedāvājam iespēju variēt ar sienu un jumtu paneļu siltumizolācijas biezumu un apdares materiālu izvēli, tādējādi sasniedzot vēlamo mājokļa energotaupības līmeni, kā arī atbilstību katras konkrētas valsts būvnormatīviem, konstrukciju ražošanas un ēku celtniecības standartiem.

Padomā projekts? Sazinieties ar mums!