LatvianEnglishRussianDanishNorwegianSwedish
LatvianEnglishRussianDanishNorwegianSwedish

Pakalpojumi

Koka karkasa māju priekšrocības

Augsta Kvalitāte

Māja tiek ražota rūpnīcā, nevis būvlaukumā, kas nozīmē, ka materiāli un ražošanas procesi tiek aizsargāti no vides ietekmes (lietus, sniegs, vējš). Ražošanas un būvniecības procesā izmantojam tikai un vienīgi sertificētus un labus materiālus no pārbaudītiem piegādātajiem Koka karkasu ražošana rūpnīcā tiek rūpīgi uzraudzīta un katra paneļa kvalitāte tiek nepārtraukti pārbaudīta dažādās gatavības stadijās. Tas ļauj pilnībā noskaidrot visus kritiskos punktus, nodrošinot maksimālu izturību, izolāciju un piemērotu estētisko izskatu.

Zemākas būvniecības izmaksas

Pārceļot daļu darba no būvlaukuma uz rūpnīcu - ražojot karkasa paneļus - tiek precīzāk un efektīvāk izmantoti materiāli un darbaspēks, kā arī tas nodrošina augstāku kvalitāti. Salīdzinot rūpnieciski ražotas koka karkasa paneļu mājas kopējās būvniecības izmaksas ar cita veida tradicionāli būvētam ēkām, kurām ir līdzīgas energoefektivitātes īpašības, koka karkasa paneļu mājas ir ļoti pievilcīgas, pateicoties vienkāršākam un lētākam pamatu risinājumam, kā arī būtiski īsākiem būvniecības termiņiem un līdz ar to arī būvniecības izmaksām, kā liecina pieredze, pabeigta un dzīvošanai gatava koka karkasa ēka ar pabeigtu iekšējo un ārējo apdari izmaksā par 10-15% lētāk nekā analoģiska mūra māja.

Neierobežoti arhitektūras un būvniecības risinājumi

Arhitektūras variācijas ir koka karkasa māju lielākā priekšrocība, lai tās atbilstu ikviena vēlmēm, gaumei un līdzekļiem. Koka karkasa paneļu mājas var būt gan modernas, izliektām formām, lielām telpām, augstām, lielām stikla fasādēm, tradicionālas, masīvas kā arī vairākos stāvos. Koka karkasa māju apdari var veidot no koka, dekoratīvajiem ķieģeļiem, apmetuma, gan arī no citiem visbiežāk izmantotajiem materiāliem. Viena dizaina mājas projektam, izmantojot dažādus ārējās apdares materiālus, var radīt pilnīgi atšķirīgus vizuālos risinājumus. Sienās / starpsienās tiek iebūvētas komunikācijas (apkure, elektrība, ūdensapgāde, ventilācija).

Būvēt var jebkuros laika apstākļos

Koka karkasa ēku salīdzinājumā ar mūra mājām ir iespējams būvēt faktiski jebkurā gadalaikā un jebkuros laika apstākļos. Paneļi ir hermētiski noslēgti, tādejādi bez liekiem sarežģījumiem varam strādāt arī ziemā.

Vieglums

Mājas kopējais svars ir 3-4 mazāks, par, piemēram, tāda paša izmēra ķieģeļu māju, kas nozīmē, ka koka karkasa mājām nav nepieciešams pārmērīgi masīvi pamati, kas attiecīgi palielinātu izmaksas.

Ērti izvietojami inženiertīkli

Inženiertīklu – ūdensvada cauruļu, elektrokabeļu u.c. – ievilkšana un noslēpšana sienās, izmantojot atbilstīga izmēra urbumus nesošajos koka statņos. Daudz vienkāršāk un ērtāk arī veicama jaunu tīklu, piemēram, signalizācijas vadu, ievilkšana jau gatavā sienā.

Īsāki būvniecības termiņi

Uzbūvēšanas ātrums – viena no galvenajām koka karkasa māju priekšrocībām ir konstrukciju montāžas ātrums. Neliela, īpaši apmācīta, montāžas brigāde spēj samontēt māju uz gataviem pamatiem 1-3 dienu laikā. Tas samazina projekta realizācijas ilgumu, ļaujot ietaupīt laiku un celtniecības izmaksas, neatkarīgi no laika apstākļiem. Rūpnieciski ražotas koka karkasa mājas izgatavošana un montāža aizņem aptuveni divus mēnešus līdz iekšējo apdares darbu uzsākšanai. Salīdzinot koka karkasa mājas ar mūra mājām, kurām nepieciešams žāvēšanas laiks, lai nodrošinātu minēto tehnoloģiju efektivitāti, darbi tiek paveikti ātri, jo koka māju būvniecībā netiek izmantotas „mitras” tehnoloģijas, piemēram - apmetums vai betonēšana. Paneļu mājas var izgatavot un montēt jebkurā gadalaikā. Pateicoties koka paneļu mājas nelielajam svaram, pamati nav nepieciešami tik masīvi kā cita tipa ēkām, kas ļauj ievērojami ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus

Izcila energoefektivitāte

Koka karkasa paneļiem ir raksturīga izcila siltumizolācija, neskatoties uz relatīvi plānākām sienām. Izmantojot 25cm siltumizolācijas slāņus, sienas atbilst 90cm mūra sienām, līdz ar to ievērojami samazinot koka karkasa māju apsildi.

Ekoloģiska vide

Ražojot koka paneļu mājas, mēs izmantojam tikai dabiskus materiālus, kas nekaitē videi un iedzīvotājiem. Koka paneļu mājas ir siltas, mājīgas un organiskas. Rūpnieciski ražotu koka karkasa paneļu tehnoloģija apvieno kvalitatīvus dabīgos materiālus ar moderniem zinātnes sasniegumiem būvniecībā. Šāda būvniecības tehnoloģija ir sasniegusi saprātīgu līdzsvaru starp siltumizolāciju un gaisa caurlaidību, atstājot pozitīvu iespaidu uz mājas iemītnieku veselību. Ekoloģija — uzbūvējot koka karkasu māju tiek saražots uz pusi mazāk CO2 izmešu, uz pusi mazāk atkritumu un atgriezumu, uz pusi mazāk tiek piesārņots ūdens, kā arī par trešdaļu mazāk tiek patērēta enerģija, kā būvējot mājas no citiem materiāliem. Tas nozīmē, uzbūvējot koka karkasa māju, daba tiek pasargāta no liela piesārņojuma daudzuma

Ērtāka un lētāka ekspluatācija

Koka karkasa mājas ir siltas un to ārsienas gandrīz par 50% pārsniedz Latvijas Būvnormatīvos noteiktās normas. Tas nozīmē mazākus apkures rēķinus un komfortablāku dzīvi.

Konstrukcijas stabilitāte

Koka karkasa mājas plaši tiek izmantotas gan dažādos reģionos, kur pastāv plūdu draudi, gan seismiski aktīvās joslās, gan klimatiskajās joslās, kur temperatūras var nokristies zem -30C, gan arī vietās, kur temperatūra var būt augstāka par +40C. Visos šajos reģionos koka karkasa mājas tiek celtas tieši tāpēc, ka tās bieži vien pat nodrošina augstāku drošību kā mājas no citiem materiāliem.

Individuāla pieeja katram klientam

Mūsu specializācija ir mājas, kas atspoguļo jūs – jūsu unikālo stilu un individuālās vajadzības. Mēs spējam izgatavot un realizēt koka karkasa paneļu mājas pēc Jūsu individuālajiem projektiem.

Padomā projekts? Sazinieties ar mums!