Moduļu mājas un to priekšrocības

Moduļu mājas sastāv no grīdas, sienām un jumta, kas kopā ir savienoti un pabeigti jau rūpnīcā. Pēc tam māja tiek transportēta uz būvlaukumu, kur izkraujot objektā nepieciešama celtniecības krāna palīdzība, un tiek veikti pēdējie montāžas darbi.

Bouwart mūsu klientiem nodrošina pilnu moduļu mājas būvniecības procesu – līdz atslēgai.

Augsto kvalitāti un ražošanas procesa efektivitāti nodrošina kontrolēta rūpnīcas vide, stingri ražošanas noteikumi un koka moduļu māju būvniecībā apmācīti speciālisti.

 Rūpnieciski izgatavotās moduļu mājas var aptvert no 60 – 95% mājas interjera (tai skaitā iekšējās komunikācijas), piemēram, virtuves mēbeles un citas mēbeles var jau pievienot rūpnīcas etapā. Māja tiek transportēta ar kravas auto uz būvlaukumiem, un būvniecības process uz vietas tiek samazināts līdz minimumam, māju pabeigtības pakāpes dēļ. Tas savukārt samazina iespējamo laika apstākļu ietekmi, salīdzinot ar būvniecības procesu uz vietas. Mājas savienošana mēdz aizņemt laiku no pāris stundām līdz dažām dienām. Rezultāts ir augstas kvalitātes, hermetizētas un energoefektīvas mājas.

Moduļu mājas var tikt izmantotas ne tikai ilglaicīgai apdzīvošanai kā privātmājas, bet var tikt izmantotas īslaicīgāku pasākumu nodrošināšanai – nometnes, skolas, militārās ēkas, industriālās ēkas, baznīcas, tirdzniecības iestādes, veselības aprūpes iestādes, dažāda tipa biroju ēkas u.c. Tāpat viens no pieprasītākajiem būvniecības reģioniem ir attālās vai lauku teritorijas, vietas, kur pilna cikla būvniecība var nebūt saprātīga vai iespējama, kā piemēram Arktikā.
Moduļu mājas sastāv no koka karkasa ar metāla iekšējo rāmi, kas nodrošina izturību un iespēju māju pārvadāt.

Dažus no mūsu realizētajiem projektiem iespējams apskatīt mūsu Instagram kontā!

Moduļu māju projekti

Klikšķini uz projekta attēla, lai uzzinātu vairāk!

Moduļu mājas "Nordic" virtuālā tūre

Moduļu māja "Selfoss"

Moduļu māju priekšrocības

koka karkasu māju mērinstrumenti

Ātra uzstādīšana un ieguldījumu atdeve

Moduļu mājas rūpnieciskais pabeigtības līmenis veicina darba, darba uzraudzības un finansiālo līdzekļu samazināšanu. Moduļu mājas tiek ražotas tā, ka vienlaikus var tikt izgatavota grīda, sienas, jumts, spāres un griesti, kas tiek sakombinēti kopā kā viena vesela forma. To, protams, nevar iesākt pilna cikla būvniecībā uz vietas – nevar, piemēram, uzlikt jumta spāres pirms pabeigtas nesošās sienas. Tādējādi ražošanas process, salīdzinot moduļu māju ar koka karkasa būvniecību uz laukuma, tiek samazināts uz pusi.
Iekštelpu izbūve var tikt veikta neatkarīgi no laika apstākļiem, palielinot darba efektivitāti un samazinot iespēju, ka materiāli tiks sabojāti. Moduļu mājas var tikt “uzceltas” nomaļās teritorijās, kur transporta izdevumu dēļ būtu sadārdzināta parastas mājas būvniecība. Materiālu efektīva izmantošana ražošanas procesā nodrošina zemu atkritumu daudzumu. Būvējot moduļu māju, ir skaidri zināms vajadzīgais materiālu daudzums, materiālu izmērs un skaits ko nodrošina moduļu mājas projekti. Materiāli, kas tiek samazināti, ir: koka paletes, kartons, ģipškartons, koksne, betons, ķieģeļi un cements.

koka karkasu māju korpuss

Videi draudzīgs montāžas process:

Būvniecības darbu un materiālu zemais atkritumu daudzums būvniecības objektā tiešā veidā pozitīvi ietekmē vidi. Elastīgums: jaunu vajadzību gadījumā gatava moduļu māja var tikt papildināta ar vēl kādu gatavu moduli. Papildināt var ne tikai viena stāva līmenī, bet var arī veidot papildus stāvus. Moduļus var sadalīt, pārvietot un atjaunot pēc vajadzības.

līmeņrādis celtniecība

Kvalitatīvi materiāli

Moduļu māju būvniecībā izmantotie materiāli ir tikpat kvalitatīvi kā koka karkasa māju būvniecībā izmantotie. Turklāt moduļi tiek būvēti izturīgāki, naglu vietā izmantojot skrūves, savienojumu vietas papildus salīmējot, un konstrukcijā izmantojot 8-10% vairāk koksnes.

Drill

Kvalitāte

Moduļu māju ražošana notiek stingri kontrolētā vidē, kur moduļi tiek pakļauti uzraudzībai, ražoti atbilstoši valsts noteikumiem un sertificētājiem. Tā kā katrs mājas modulis uz būvniecības vietu tiek transportēts atsevišķi, tam jāiztur transportēšanas un uzstādīšanas prasības kā vienam veselumam. Tā kā katrs modulis pats par sevi ir izturīgs, tad to kopums ir izturīgāks par konstrukciju, kas pilnībā būvēta uz vietas.

koka karkasu mājas sēta

Moduļu mājas uzlabota gaisa kvalitāte

Būvniecības darbu un materiālu zemais atkritumu daudzums būvniecības objektā tiešā veidā pozitīvi ietekmē vidi. Mitruma līmenis konstrukcijās tieši ietekmē gaisa kvalitāti jaunbūvēs. Tā kā moduļi tiek ražoti rūpnieciski, izmantojot sausus, atbilstošus materiālus un apkārtējā vide tos nevar ietekmēt, mājas konstrukcijas saglabā minimālu, pieļaujamu mitruma līmeni.

kalkulators izmaksas

Izmaksu ziņā moduļu māja ir lētāka par māju kura būvēta objektā uz vietas

Protams, tas atkarīgs no tā, cik māja ir komfortabla un cik liels luksuss ir pieejams. Tāpat izmaksas ir atkarīgas no mājas plānotā izmēra. Ir jāapsver, cik kvadrātmetri patiešām ir nepieciešami, lai ērti un brīvi apdzīvotu māju. Nereti cilvēki pasūta milzīgas privātmājas, bet paši nespēj ne apdzīvot visu platību, ne pienācīgi uzturēt. Moduļu māju galējās izmaksas balstās arī lielā mērā uz transportēšanas izdevumiem..

Moduļu māju trūkumi

koka karkasu māju būvniecība

Moduļu mājām var variēt izmēri

(nepārsniedzot kravas pārvadājumos atļauto maksimālo), bet pēc kvalitatīvu montāžas darbu pabeigšanas pat nav nosakāms, kā māja tikusi celta.

mājas projekts plāns

Transportējot moduļu mājas aizņem daudz vietas

Transportēšanas un ražošanas iespēju ierobežojums moduļu mājām var iespaidot mājas izmēru, tādējādi ietekmējot arī iekštelpu izmērus; aizdevumu iestādes var neatbalstīt mājas kredīta līnijas piešķiršanu.

Individuāla pieeja katram klientam

Mūsu specializācija ir mājas, kas atspoguļo jūs – jūsu unikālo stilu un individuālās vajadzības. Mēs spējam izgatavot un realizēt koka karkasa paneļu mājas pēc Jūsu individuālajiem projektiem.

Padomā projekts? Sazinieties ar mums!