LatvianEnglishIcelandicNorwegianSwedish
LatvianEnglishIcelandicNorwegianSwedish

Kontakti

Sazināties ar mums

Šeit atradīsiet visu nepieciešamo, lai ar mums sazinātos

Ražotnes un biroja adrese

“Bucenieki “, Iecava, Iecavas novads, LV-3913, Latvija

Tālrunis

+ 371 29821736

E-pasts

info@bouwart.lv

Aleksandrs Asejevs - valdes locekis

Pārdošana un ražošana

+ 371 29821736 – LV

+ 47 453 95 148 – NO

aleksandrs@bouwart.lv

Komunikacija:

Roberts Balabkins - valdes loceklis

Pārdošana un attīstība

+371 2 2047770 – LV

+47 404 69 671 – NO

roberts@bouwart.lv

Komunikacija:

Māris Liepiņš, Balt-Haus 

Pārstāvis Nīderlande, Beļģija, Luksemburga.

+31 6 51 86 56 71

ML@balt-haus.com

Komunikācija: 

Vjačeslavs Asejevs

Tāmētājs – būvuzraugs

+371 29226480

vjaceslavs@bouwart.lv

Komunikācija:

Rolands Ramans

Arhitekts un projektu vadītājs

+371 2 7129073

rolands.r@bouwart.lv

Komunikācija:

Sales Team

sales@bouwart.lv

Komunikācija: 

Mārtiņš Kudums

Ražošana

+371 2 6687938

martins@bouwart.lv

Komunikācija: 

Peter Nylund

Pārstāvis Norvēģijā

+47 99127677

peter@bouwart.lv

Komunikācija: 

Alain Mollard

Pārstāvis Francijā

+33 6 49 75 67 97

+370 67777942

alain@bouwart.com

Komunikācija: 

Daiva Mollard

Pārstāvis Francijā

+33 7 67 65 07 42

+370 67777890

daiva@bouwart.com

Komunikācija: 

SIA ""Scandic Bouw""

Koka karkasa māju ražošana un buvniecība

Adrese

“Bucenieki “, Iecava, Iecavas novads, LV-3913, Latvija

Tālrunis

+ 371 29821736

E-pasts

info@bouwart.lv

Rekvizīti

SIA “Scandic Bouw”

Reg.Nr: 40203251982

Juridiska adrese: Īslīces pag, Rītausmas, “Rītiņi”,LV -3901

Banka: AS “BlueOrange Bank”

SWIFT: CBBRLV22XXX

Konts: LV81 CBBR 1228 3693 0002 0