Tiny House - Kā aprīkotā māja uz riteņiem.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazinieties ar mums!

Par mums

Uzņēmuns Bouw Art darbojās vairāk kā 15 gadus būvniecība , koka paneļu un moduļu māju ražošanā. Sākot no 2020.gada mēs sākam ražot mūsu “Tiny House” mājiņas ( Mājiņas uz speciālām pārvietojamām piekabēm)

Ražošana atrodas Latvijā Īslīces rajonā..

Mēs organizējam gatavo māju piegādi uz jebkuru ES un Skandināvijas valsti..

Mēs izmantojam Eiropas komponentus un ražošanas standartus. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, māja var izturēt salu līdz -40 ° C. Māja pēc jūsu pasūtījuma var būt aprīkota ar dažādām iekārtām un mēbelēm, kas aprīkota ar jebkādiem apkures līdzekļiem (elektrību, gāzi, dīzeļdegvielu). Ir iespējams uzstādīt ūdens sildīšanas sistēmu (elektrību, gāzi), ventilāciju, apgaismojumu (no ārējā tīkla vai autonomu), sadzīves tehnikas – plīts, krāsns, veļas mazgājamās mašīnas un citas iekārtas – uzstādīšanu.

koka karkasu māju projektēšana

15 gadu pieredze

Uznēmums Bouw Art vairākak ka 15 gadus darbojas būvniecībā.

koka karkasu māju korpuss

Piegāde

Mēs organizējam gatavo māju piegādi uz jebkuru ES un Skandināvijas valsti..

mājas projekts plāns

Pašmāju produkcija!

Ražošana notiek tepat Latvijā, Īslīces rajonā..

Māju moduļi

Mūsu mazajā “Tiny House “mājiņā
jūs varat izvēlēties sev piemērotāko māju pēc izmēra, dizaina un aprīkojuma.

Iespējamie mazās mājas izmēri: garums no 4m līdz 8m, platums 2,2m-2,45m, augstums līdz 4 metriem.
Šobrīd mums ir izstrādāti 3-4 projekti ko mēs piedāvajam mūsu klientiem .

Kā arī taisam klientu individuālos projektus , mēs jums palīdzēsim to īstenot jums līdz atslēgai .

Visas mājas ir aprīkotas ar mēbelēm, sākot no “komforta” līdz augstākajam līmenim! Jums ir plaša fasāžu un logu izvēle: no plastmasas līdz elitārām koksnes sugām (ciedrs, lapegle)

Transportēšana

Mūsu "Tiny House "piekabju pārvietošana ir atļauta uz koplietošanas ceļiem. Mājas ir izgatavotas noteiktos izmēros, kas atļauj mājam pārvietotiet pa visiem ceļiem visās valstīs.. Māju pārvietošana ir atļauta ar E un B kategorijas vadītāja apliecību.

Virtuve

Virtuves ir aprīkotas ar izlietni, plīti, un kompakti ērtām virtuves mēbelem. Ir pieslēgta arī ūdens padeve un ūdens novadīšana. Jums ir iespēja pieslēgt arī krāsni, un trauku mazgājamo mašīnu, tvaika nosūcēju un citu aprīkojumu

Santehnika

Mūsu "Tiny House" mājas ir aprīkotas ar īpašām ierīcēm un ūdens sūkņiem. Ūdens apgādes sistēma ir aprīkota priekš tīra un neapstrādāta ūdens .Mājas ir aprīkotas ar dušas kabīni un biotoleti.

Māja uz riteņiem

Guļamistaba

Mūsu uznēmuma "Tiny House " mājas ir aprīkotas ar KING SIZE gultu. ar lampām. "Loft" guļamistabas platība ir no 4 līdz 6 m2

Enerģijas padeve

Mūsu "Tiny house" mājas tike pieslēgtas pie 220V tīkla, autonoms barošanas avots ir iespējams, izmantojot invertoru no 2 līdz 5 kW, kas pievienots akumulatoram. Māju var aprīkot ar ģeneratoru vai saules paneļiem autonomai barošanai.

Piekabe

Piekabei ir tērauda rāmis ar transom sistēmu. Divas asis R-15. Piekabe ir aprīkota ar ritošo bremžu sistēmu. Piekabei ir standarta automašīnas kontaktdakša. Piekabes kravnesība ir 3500 kg. Piekabi ir sertificējusi ES ( Eiropas savienības valstīs , pārsvara izmantojam Vlemmix piekabes )taču liekam arī uz klieta piekabēm mūsu ražotas "Tiny House " mājiņas.

Tiny House Modeļi:

Tiny House Esbjerg

Tiny House Narvik

Tiny 720

Galerija

Individuāla pieeja katram klientam

Mūsu specializācija ir mājas, kas atspoguļo jūs – jūsu unikālo stilu un individuālās vajadzības. Mēs spējam izgatavot un realizēt koka karkasa mājas pēc Jūsu individuālajiem projektiem.

Padomā projekts? Sazinieties ar mums!